Hizmetler

KOROZYON TEKNOLOJİSİ

Betonarme yapıyı ve demir donatıyı su ve nemin oluşturacağı korozyona karşı koruma amaçlı yapılan uygulamalardır.

Bu uygulamalarda kullanılan başlıca ürünler; ISOMAT firmasının kristalize ve korozyon önleyici ürünleridir.

TEMEL VE PERDE YALITIMI

Yapının temel altı ve taşıyıcı perde duvarlarının su ve nemden korunması amacıyla yapılan yalıtım ve koruma sistemleridir.

Bu uygulamalar sırasında tarafımızca distribütörlüğünü üstlendiğimiz ISOMAT markasının Aquamat Admix kristalize esaslı ürünleri kullanılarak betonarme yapıda geçirimsizlik sağlanmaktadır.

TERAS,BALKON VE OTOPARK ÜSTÜ YALITIMI

Yapının yatay alanları olan teras, balkon, otopark üstü gibi kısımlarında pozitif yönden gelecek olan suyun yapıyla temasını kesip, doğru yönlendirmeler ile tahliyesini sağlandığı yalıtım sistemleridir.

ISOMAT firmasının yeni nesil İsoflex serisi poliüretan ve poliürea esaslı ürünleri ile yapılan bu uygulamalarda olumlu sonuçlar alınabilmektedir.

YEŞİL ÇATI SİSTEMLERİ

Üzerinde peyzaj olan alanlarda yalıtım sonrası uygulanan drenaj sistemlerine dair yapılan uygulamalardır.Kullanılan drenaj levhaları sayesinde peyzaj altında fazla suyun tutulması, bu sayede bitki örtüsünün her daim canlı kalması sağlanmaktadır.

Kullanılan LDPE (low density polyethylene) esaslı drenaj levhaları ve kök tutucu folyolar sayesinde bitki köklerinin yalıtıma zarar vermesi önllenmektedir. Bitki köklerinin salgıladığı enzimlerin süzülerek yalıtıma temas edecek olması durumunda ise ISOMAT firmasının bitki kök enzimlerine dayanıklı ürün ve sistemleri ön plana çıkmaktadır.

ISLAK HACİM VE SU DEPOSU YALITIMI

Banyo, WC, su depoları ve havuz gibi alanlarda uygulanan su yalıtımı sistemleridir.

ISOMAT markasının Aquamat serisi tam\yarı elastik çimento akrilik esaslı yalıtım malzemeleri sayesinde düşük maliyetler ile yüksek performans sağlanabilmektedir..

DİLATASYON YALITIMI

Bitişik ancak farklı çalışan yapılardaki derz ve boşluk kısımlarında yalıtım sürekliliğinin sağlanması adına dolgu mastikleri ve bantlar ile yapılan yalıtım uygulamalarıdır.

POLİÜRETAN ENJEKSİYON SİSTEMİ

Eski yapılarda beton içerisine enjekte edilerek beton içerisindeki kapileri boşluk ve kılcal çatlakların poliüretan reçineler ile doldurulması, bu sayede olası su sızıntılarının giderilmesine yönelik uygulamalardır.

ENDÜSTRİYEL VE DEKORATİF ZEMİN KAPLAMA SİSTEMLERİ

Üretim, depolama, laboratuar, sağlık, eğitim merkezleri ve kapalı otoparklar gibi alanların zeminlerinde hijyenik ve dekoratif, eksiz, temizlenmesi kolay, yüksek mekanik ve kimyasal dirence sahip zemin sistemlerinin oluşturulması adına yapılan uygulamalardır.

POLİÜREA YALITIM SİSTEMLERİ

Yapı yalıtımı başta olmak üzere, endüstriyel alanlarda silo, boru ve depo yalıtımları, zemin uygulamaları gibi alanlarda da kullanılan saf ve hibrid poliürea kaplama uygulamalarıdır. 3 saniye kadar kısa bir sürede yaya trafiğine açılabilen sistem son derece hızlı, yüksek mekanik ve kimyasal dirence dayanıklıdır.